Logo Okręgu Mazowieckiego PZN LOGO KLUBU HORYZONT
Strona główna

Do Strony Głównej
Okręgu Maz. PZN

STRONA GŁÓWNA

Zapraszamy do działu z opisem NASZEJ DZIAŁALNOŚCI
Zapraszamy do działu RADA KLUBU HORYZONT
Zapraszamy do działu KULTURA
Zapraszamy do działu GALERIA
KONTAKT Z KLUBEM HORYZONT

Klub Przyjaciół Horyzont działa od kilku lat w Okręgu Mazowieckim PZN. Na stacjonarnych spotkaniach w drugi i ostatni piątek miesiąca spotykamy się z ciekawymi ludźmi: kultury, oświaty, nauki, interesującymi zespołami muzyczno-wokalnymi, kabaretowymi, recytatorskimi. Organizujemy wyjścia na spektakle teatralne, koncerty w Filharmonii i inne imprezy kulturalne odbywające się w Domach Kultury. W sezonie uczestniczymy w imprezach organizowanych przez władze miasta. Organizujemy wycieczki turystyczno-krajoznawcze oraz imprezy plenerowe, integracyjne, sportowo-rekreacyjne.
Więcej szczegółów uzyskasz na stronie O NAS.

Zapraszamy do obejrzenia naszej GALERII, fotoreportaży z licznych imprez kulturalnych, odwiedzin ciekawych miejscowości i okolic w Polsce. Uśmiechamy się i rozdajemy uśmiech oraz optymizm innym.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Bliższe informacje kontaktowe znajdziesz TUTAJ.

Rozmiar: 2189 bajtów

Jeśli chcesz wesprzeć nasz Klub 1 procentem Twojego podatku dochodowego, prosimy o wpłatę na:
POLSKI ZWIĄZEK NIEWIDOMYCH
OKRĘG MAZOWIECKI
KRS 0000163347
z dopiskiem: Klub HORYZONT

Będziemy wdzięczni za każdą ofiarowaną nam złotówkę, którą przeznaczymy na wspieranie osób niepełnosprawnych z dysfunkcjami wzroku, aby mogły uwierzyć w siebie i dawały wiarę innym.


Powrót do Strony Głównej

Strona  Główna
Okręgu Maz. PZN

Powrót na początek strony

Powrót na górę